Padrón Serie 1926

Doutníky Padrón 1926 přišly na trh v roce 2002 na počest  75. Narozenin José O. Padróna. Navazují na tradici a dodávají se v box-pressed formátu. Díky svému hranatému tvaru se skvěle drží v ruce i v ústech.  Někteří dokonce tvrdí, že box-pressed doutníky jsou o kapku lepší…

Vytříbený tabák, použitý k výrobě Serie 1926, nejprve dlouhých pět let zraje, aby dal následně vzniknout  vyjímečně jemné, komplexní a vybalancované směsi, která si Vás získá svojí bohatou a plnou chutí. Na speciálně navrženém dvojitém prstýnku, naleznete také výrobní číslo, které je pro každý doutník jedinečné.  Doutníky Padrón Serie 1926 dostanete s krycím listem barvy Natural, nebo Maduro.

Doutníky Padrón 1926 jsou také vysoko hodnocené, a pokud bereme doutníky běžné produkce, nenajdeme takové, které by si držely tak vysoké  a hlavně konstantní hodnocení,  jako právě Serie 1926.

V chuti doutníků Serie 1926 můžeme objevit hořkou čokoládu, tóny kávy, ale i sladkou kořeněnost. Ponořte se do exploze dokonalých chutí, tvořících společně nezapomenutelný kuřácký zážitek!

Serie 1926 obsahuje také několik speciálních doutníků. K těmto se řadí:

Serie 1926 40th Anniversary – Doutník tvaru Torpedo, který vznikl ke čtyřicátému výročí značky.  Limitovaná edice v exkluzivním, ručně malovaném humidoru, který ukrývá 40 kusů těchto znamenitých doutníků, krycí list má barvu Natural

Serie 1926 80 Years – Doutník, který oslavuje 80. Výročí narození José O. Padróna. Dodávají se v krabičce po osmi kusech  v obou barvách – Natural a Maduro.

 

Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. OK