Padrón Dámaso

JEMNÁ NOVINKA!

Představujeme Vám Dámaso –  nový, revoluční doutník. Jedná se o první doutník značky, který je ozdoben světlým krycím listem Connecticut. Dámaso je také první Padrón s opravdu jemnou chutí. Síla těchto doutníků je 2/5. Byť jsou slabé, neztrácí nic ze svého ducha a hrdě se hlásí ke svým kořenům. Můžeme tedy očekávat slabý doutník s jemnou chutí, která je zároveň bohatá a hluboká – zajímavá vlastnost, u jemných doutníků vcelku ojedinělá.

Nespoutaná síla a plné tělo, to byla vždy deviza doutníků Padrón 1926 a 1964 Anniversary. Pokud chceme střední až plnou sílu chuti, musíme u Padróna sáhnout po řadě Series. Ovšem, tímto dnem si jedinečné doutníky Padrón může vychutnat i svátečnější kuřák nebo kuřák, který preferuje jemný doutníkový zážitek. Dámaso upoutá vybalancovanou chutí jemného koření, pepře, sladké smetany a cedru. Když přivoníte k patě doutníku, je to specifická vůně doutníků Padron, ale krásně odlehčená, jemná až kakaová.

Padrón Dámaso přichází v klasickém formátu, ve čtyřech velikostech, v celofánu a v krabicích po dvaceti kusech. Krásný prstýnek, který skvěle ladí s celkovým zpracováním doutníku nese výrobní číslo každého doutníku. Zažijte jedinečné chvíle s Padrón Dámaso.

Dostupné velikosti:
No.8 – 5,5 x 46
No.12 – 5 x 50
No.15 – 6 x 52
No.17 – 7 x 54                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. OK